Košarkaht premijer liga

Prvi poraz ‘narančastih‘ na Baldekinu: u trećoj su četvrtini popucalu svi mehanizmi kod domaćina što je odlično iskoristio Pandurić

19. listopada 2020. - 22:22

Košarkaši Šibenke doživjeli su prvi poraz ove sezone na svom Baldekinu. Da stvar bude bolnija nije ih srušio neki domaći velikan, nego tek korektna i dobro vođena momčad Furnira iz zagrebačke Dubrave. Čak su za domaćine stvari dobro izgledale do sredine treće četvrtine kada su vodili 48:39.

Međutim, tada su neshvatljivo upali u 'crnu rupu'. Popucali su svi mehanizmi u igri 'narančastih' što su vješto iskoristili gosti predvođeni nezastavljivim Lukom Pandurićem, nekadašnjim košarkašem Šibenke i napravili seriju 17:1. Premda se probudila i malobrojna publika i pokušala dati vjetar u leđa 'narančastima' njihovo klizanje se nastavilo i u posljednjoj četvrtini, tako da su gosti bez većih problema priveli utakmicu u svoju korist. Šibenčanima je uzaludna  bila i fina dionica mladog...

26. travanj 2024 18:21