Strani nogometliga prvaka

Hrvatski reprezentativac asistent u čvrstoj borbi za elitu, društvo Tina Jedvaja šokiralo favorizirane Francuze

9. kolovoza 2023. - 23:38

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi pogodak Rangersa u 2-1 (2-1) domaćoj pobjedi protiv Servettea u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.

Barišić je u 15. minuti probio lijevi bok i uputio oštru loptu u peterac koju je Dessers skrenuo u mrežu za 2-0. Prethodno je kapetan škotskog doprvaka Tavernier u 6. minuti iz kaznenog udarca postigao prvi gol, no u završnici prvog poluvremena je Bedia u 44. minuti također iz kaznenog udarca postavio konačnih 2-1.

Tin Jedvaj odigrao je čitav susret za Panathinaikos u 1-0 domaćoj pobjedi protiv Marseillea do koje je grčki doprvak stigao golom Bernarda u 83. minuti.

Marko Tolić je za Slovan iz Bratislave igrao od 75. minute u 1-2 domaćem porazu od Maccabija iz Haife. Svi golovi postignuti su u prvih 15 minuta, prvo je Pierrot u 5. doveo Maccabi u vodstvo, pa je Kucka u 12. poravnao da bi prednost izraelskom prvaku osigurao Saba pogotkom u 15. minuti.

27. travanj 2024 10:38