Košarkavažna pobjeda

Šibenčani u dramatičnoj završnici slavili u Dubravi

Piše Krešimir Gulin
9. siječnja 2021. - 20:08

Košarkaši Šibenke u Dubravi su zabilježili prvu pobjedu u novoj godini i prekinuli neugodan niz od tri uzastopna poraza. Osim toga, Narančastima su se na taj način Zagrepčanima revanširali za vrlo težak poraz na Baldekinu iz prvog dijela sezone.

Da bi Šibenčani mogli do bodova bilo je jasno kada se u zapisniku našao razigravač Freeman, koji se oporavio od ozljede.

No, domaćini su imali rijetko viđen uspješan šuterski ulazak u utakmicu. Za tili čas su zabili pet trica i imali vodstvo od 16:7. Ipak, gosti su vrlo brzo pohvatali konce i tricom mladog Pleadina otišli s prednošću (27:24) na mali odmor.

U prvom poluvremenu niti jedan takmac nije se mogao pohvaliti dobrom obranom. Konačno, Šibenčani su u nastavku zaigrali agresivnije u defanzivi, plod čega je i podatak da je ...

25. travanj 2024 19:58