Košarkanba spektakl

Bojan Bogdanović opet odličan u prvom porazu Pistonsa u sezoni, Darijo Šarić susret Sunsa odgledao s klupe

22. listopada 2022. - 09:15

U svom drugom ovosezonskom nastupu u NBA ligi košarkaši Detroit Pistonsa pretrpjeli su prvi poraz, bolji od njih su u Madison Square Gardenu bili domaći New York Knicksi sa 130-106, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je za goste ubacio 18 koševa uz četiri skoka i jednu asistenciju.

Bogdanović je na parketu proveo 26:02 minuta i imao još jednu jako dobru šutersku večer, pogodio je šest od sedam pokušaja za dva, jedan od dva za tricu te tri od četiri slobodna bacanja. No, domaći Knicksi su držali sve konce utakmice pod kontrolom od samoga početka, u prvom poluvremenu izvrsno ih je služio šut za tricu pa su već do odmora sagradili prednost od 20 razlike (72-52). U nastavku su Knicksi mirno održavali vodstvo, početkom četvrte četvrtine otišli i na +28 pa su u završnici susreta...

27. travanj 2024 23:40