Hajdukopet uskočio

Subašić: Imali smo dosta prilika, ali primali smo golove koje ne bi trebali primati, to je nogomet

Piše Toni Bilić
11. prosinca 2021. - 21:22

Danijel Subašić je u Kranjčevićevoj nakon deset godina zaigrao u HNL-u, na poluvremenu je stao na gol umjesto Lovre Kalinića.

Dobro smo ušli u utakmicu i imali par dobrih prilika, ali dogodilo se nogometno pravilo da ako ne iskoristiš prilike, primiš gol. To te poremeti, ali opet i poslije toga smo bili pravi, skupili, zabili izjednačujući gol. Što je tu je, i u drugom poluvremenu smo bili dobri, imali prilike, njihov vratar je obranio što je obranio. Imali smo dosta prilika, ali primali smo golove koje ne bi trebali primati, ali to je nogomet.

Prema naprijed smo stvarno dobro djelovali, zabili smo tri gola, a još smo imali prilika. Ostaje žal za svime, jer kad se vratiš iz zaostatka i preokreneš na 3:2, pa primiš gol za 3:3, sve ti lađe potonu. I opet smo imali tu neku situac...

26. travanj 2024 23:41