‘Ludo prvenstvo‘: Miličević i Dabro šokirali Rijeku na Rujevici

20. listopada 2021. - 18:58

Nogometaši Lokomotive osvojili su sva tri boda na Rujevici u zaostalom dvoboju 4. kola Prve HNL. Lokomotiva je pobijedila Rijeku 2-1.

U 16. minuti je strijelac za goste bio Ivan Milićević, dok je vodstvo u 58. povećao Marko Dabro. Na drugoj strani je u 83. minuti zabio Josip Drmić, prvi strijelac Prve HNL (jubilarnih deset golova). Drmić je, inače, u 93. minuti umjesto za 2-2 pogodio gredu.

Od samog početka susreta Lokomotiva je stisnula domaćina i nizale su se opasne situacije pred riječkim golmanom Zlomislićem. U tom uvodnom dijelu najbolju je šansu imao Kačavenda u 14. minuti, ali samo dvije minute kasnije zatresla se domaća mreža.

Ivan Milićević je probio lijevu stranu, a ubačaj se pretvorio u savršeno precizan udarac koji je odsjeo u domaćoj mreži. Pitanje je kakve su b...

26. travanj 2024 18:15