Domaći nogometprvoligaški dvoboj

Gorica i Hrvatski dragovoljac remizirali u dvoboju koji će ući u povijest domaćeg nogometa jer je prvi put glavni sudac bila žena

10. rujna 2021. - 22:19

Prva utakmica osmog kola Prve HNL između Gorice i Hrvatskog dragovoljca koja je igrana u petak i završena rezultatom 1-1 ušla je u povijest jer je prvi put glavni sudac bila žena, sutkinja Ivana Martinčić.

Gorica je povela 1-0 golom Hrvoja Babeca u 65. minuti, no Štrkalj je zabio za izjednačenje u 74. minuti.

Prvo poluvrijeme je pokazalo dominaciju Gorice koja je imala inicijativu i više napadala. Prvu priliku Goričani su imali u četvrtoj minuti, no Lovrić nije bio precizan.

Nakon toga je u desetoj minuti opet Gorica u prilici nakon što je Lovrić s lijeve strane dodao Stojanovskom, ali je vratar Šubarić obranio.

U 35' minuti je Stojanovski zatresao gredu nakon udarca glavom što je najbolja prilika Gorice do tada.

U 56' minuti Stojanovski je zabio gol nakon što mu je s...

27. travanj 2024 01:12