Domaći nogometjunak pobjede

Ante Ćapin: Ovo mi je najdraži zgoditak u karijeri. Dan nakon rođendana, zadnje sekunde. Pobjednički gol Dinamu posvećujem - sebi!

Piše Braco Ćosić
16. prosinca 2020. - 22:24

Igrala se 87.-88. minuta drugoligaške utakmice između Dinama II i Croatije iz Zmijavaca, jesenskog hita Druge HNL.

Rezultat 1:1. Trener gostiju Vik Lalić, zadovoljan igrom i rezultatom svoje momčadi, uvjeren da se on može zadržati do kraja, uveo je dvojicu igrača, Begića i Antu Ćapina, kako bi “ukrao” još koji minut. Sudac je produžio igru za četiri minute.

A ušao je da bi se ‘ukralo’ malo vremena...

I onda je uslijedila kontra Zmijavčana u zadnjim sekundama utakmice. Tomislav Mrkonjić izbacio je Todorića koji je s krila centrirao pred gol Dinama. A na drugoj stativi poznata golgeterska glava Ante Ćapina Ćape i, dakako, rezultat se mijenja u 2:1. Sudac svira kraj, zna se što je bilo dalje...

Ćapin na ramenima suigrača, Croatia je četvrti put zaredom pobijedila. ...

26. travanj 2024 08:24