Nogometzabio perić

Poraz Narančastih u Austriji, Šibenik se raspao u samo dvije minute

Piše K. G.
17. srpnja 2024. - 20:36

Nogometaši Šibenika poraženi su 1:3 (1:1) od autrijskog GAK-a iz Graza u prvoj utakmici mini priprema koje tijekom ovog tjedna odrađuju izvan svog Šubićevca

Domaćini su oveli već u 5. minuti, a strijelac je bio Satin. Nakon početnog šoka, momčad trenera Marija Carevića se konsolidirala.

Mrežu Austrijanaca zatresao je Morrison, ali pogodak nije priznat zbog prekrašaja u napadu. Međutim, Šibenik je izjednačio golom Perića u 45. minuti.

U drugom poluvremenu, rezultat je bio nepromijenjen sve do zadnjih 15-ak minuta, kada se Šibenik raspao u samo 120 sekundi. GAK je do konačnih 3:1 došao preko Zaizena u 74. i Lichtenbergera u 76.

Početna postava Šibenika: Đaković, Punčec, Morrison, Perić, Kolega, Bakić, Pozo, Brajković, Božić, Santini, Laća. Za Narančaste su još nastupili Mišević, Gačić, Iyendjock, Vasilj, Roca, Zdunić, Torres i Delić.

U sljedećem pripremnom susretu Šibenik gostuje kod mađarske ekipe Zalaegerszegi TE ove subote.

08. rujan 2024 02:46