U konkurenciji 185 plivača iz devet klubova pod vodstvom trenera Edgara Nimca boje PK Jadere su branilo je 15 članova: rušili su se osobni rekordi

Piše Zadarski.hr
9. studenog 2020. - 21:12

U organizaciji PK Pošk na 25 m bazenu Poljud u Splitu održan je 27. plivački miting Zlatni Dupin. U konkurenciji 185 plivača iz devet klubova pod vodstvom trenera Edgara Nimca boje PK Jadere su branilo je 15 članova.

Naši plivači su otplivali niz osobnih rekorda, a posebne pohvale idu najmlađoj ekipi kojoj je ovo prvo jače natjecanje u karijeri.

U najmlađoj C kategoriji srebrnu medalju je osvojio Toni Mršić (11) u disciplini 25m leptir s vremenom (21.49), dok je do brončane medalje u B kategoriji doplivala Jelena Šimunac (11) u disciplini 50m prsno s vremenom 1:00.75.

jelena Šimunac
Pk Jadera

Za pohvalu su i plivači koji su se plasirali među 10 majboljih u svojim kategorijama:

Cvita Vlatković (12) je doplivala do 4.mjesta u disciplini 25 m prsno (27.70), dok je 5. mjesto zauzela u disciplini 25 m slobodno (20.36). Uz srebrnu medalju Toni Mršić (11) je doplivao i do 5.mjesta u disciplini 25 m slobodno (17.21). Tin Mršić (11) je zauzeo 5.mjesto u disciplini 25 m prsno (25.02) i 7. mjesto u disciplini 25 m slobodno (18.02). Na 7.mjesto u disciplini 50 m leđno su se plasirali Dokoza Tina (2011) s vremenom 55.10 i Vito Vukoša (2010) s vremenom 46.31, dok je istu poziciju u disciplini 25 m leđno (23.58) zauzeo Noa Miočić (2011). Naš najmlađi plivač na ovom natjecanju Kristian Bušić (13) zauzeo je 9. mjesto u disciplini 25 m leđno (24.27), dok je Marcel Prenđa (2011) u istoj disciplini zauzeo 10. mjesto s vremenom 24.43.

Toni Mršić
Pk Jadera

Ekipa koja je nastupila na natjecanju: Gabriel Bušić, Kristian Bušić, Antonio Dobrić, Tina Dokoza, Noa Miočić, Tin Mršić, Toni Mršić, Adrian Pavić, Marcel Prenđa, Marin Šimičević, Jelena Šimunac, Ivan Višić, Josip Višić, Cvita Vlatković, Vito Vukoša.

20. travanj 2024 07:39