SportUSKRŠNJI MITING

Klub skokova u vodu Zadar predstavljalo šest sportaša, osvojili su tri medalje od čega jedno srebro i dvije bronce

Piše M. K.
24. ožujka 2024. - 19:17

Ovaj  je vikend u Zagrebu održan međunarodni Uskršnji miting u skokovima u vodu. Klub skokova u vodu Zadar predstavljalo je šest sportaša, Marko Huljev, Marko Profaca, Leo Mandić, Zvonimir Botunac, Petra Boltužić i Ivor Majica

Osvojili su 3 medalje od čega 1 srebro i 2 bronce.

U kategoriji juniora sa daske visine 3m Marko Huljev osvojio je drugo mjesto, Profaca Marko četvrto mjesto. Sa daske visine 1m Marko Huljev osvojio je treće mjesto, a Profaca Marko šesto mjesto. U obje kategorije Marko Huljev ostvario je bodovnu normu saveza za nastupe za reprezentaciju.

Uspješni skakači

Ksv Zadar/Slobodna Dalmacija

U kategoriji mlađih juniora sa daske 1m Zvonimir Botunac osvojio je četvrto mjesto, a  Leo Mandić šesto mjesto. Sa daske visine 3m Leo Mandić osvojio je peto mjesto, a Zvonimir Botunac osvojio je šesto mjesto.

U kategoriji mlađih kadeta Ivor Majica osvojio je treće mjesto sa daske visine 3m i četvrto mjesto sa daske visine 1m.

U kategoriji kadetkinja Petra Boltužić osvojila je deveto mjesto sa daske visine 1m dok je sa daske visine 3m osvojila šesto mjesto.

Djecu su na natjecanje vodili treneri Marko Sutlović, Nika Cerovečki i Maro Marić

27. travanj 2024 12:59