StoryEditorOCM
ForumUPAO U ZAMKU

Hrvat svjesno naručio lažne i jeftine adidas hlače, ali kad su došle poludio je. Evo i zašto, pogledajte fotografije

Piše MOZAIK SD
14. lipnja 2023. - 15:06

Evo prevarantske stranice, naručiš hlače kopija adidas. Naručiš ih za posao i planinarenje, a dobiješ "keper hlače" od dva eura. Kad si platio i preuzeo na pošti nema natrag - napisao je jedan muškarac na FB stranici Crna lista prevaranata/lopova u Hrvatskoj.

Mnogi su mu se rugali, navodeći ako si na lažnoj stranici, želiš kupiti lažni adidas hlače da će i dobiti lažne adidas hlače.

Ovo su hlače koje je naručio: 

image

F B

image

F B

A ovo su one koje su mu stigle na adresu: 

image

F B

Evo još nekih komentara:

- I meni se to dogodilo

- Trebao si otvoriti u pošti, reći da nije to što si naručio. Stornirali bi i vratili ti novac.n

- Ja htio naručiti, sreća da nisam. Hvala na informacijama.

- Nakotilo se ološa, pun ga je internet.

- Znaš kolika je prevara kad muško vidi razliku...

- Photoshop čisti... Nađu neku sliku i "zalijepe" logo, dosta ljudi se navuče nažalost.

- Ma od kada to Adidas proizvodi radne, brendirane hlače?

- Svi bi vi da je jeftino, markirano i dobro....

- Kako uspijete nasjest na takve podvale i na takve oglase...

- Ne shvaćate. Pametni ljudi sjede doma i čekaju debila da pomisli da ce dobit nesto 80% jeftinije preko FB stranice. I kada debil zagrize, pametan zaradi! Možemo to gledat kao prevaru, ali ja to gledam kao pametnu transkaciju!

- Savjetujem većinu da pročita pravila grupe, jer ovo ‘debili‘ i slične uvrede su za izbacivanje iz grupe ako niste upućeni. Čovjek dobronamjerno upozori jer za to grupa služi, i onda se nađe nekolicina nadrndanih ljudi nezadovoljna svojim životima da tu prosipa otrov misleći da će ispast pametni, a ispadate samo zlobni. Sramota.

- Žalosno je jer si za 10-20 eura više mogao kupiti Strauss ili Diadoru i biti miran dvije godine na baušteli.

image

F B

27. travanj 2024 21:29