Vaterpolosvjetski kup

Izbornik Tucak nakon šokantnog poraza: ‘Nije lijepo izgubiti, pogotovo kada dominirate tri četvrtine‘

11. ožujka 2023. - 21:45

Izgubili smo glavu i nismo se snašli, kazao je nakon šokantnog poraza od Italije (13-14) u Svjetskom kupu izbornik hrvatskih vaterpolista Ivica Tucak.

Izabranici Ivice Tucka izgubili su na nevjerojatan način od Italije jer su osam minuta prije kraja vodili s čak pet golova razlike, a onda je uslijedila zadnja četvrtina, vjerojatno najgora u povijesti naše vaterpolske reprezentacije, koju su Talijani dobili s 7-1.

"Iz ovakvih se situacija sigurno trebaju izvlačiti pouke. Nije lijepo izgubiti, pogotovo kada ovako dominirate tri četvrtine, a onda u zadnjoj izgubite glavu. Prvenstveno se mi nismo snašli. Dugi je razlog, to mi se čini, stvarno moram pogledati još, ali mislim da je došlo do promjene kriterija suđenja. Ne kažem da smo oštećeni, to ne, to nisam rekao. Sami smo si dopustili ...

24. travanj 2024 04:22