Vrijedna pobjeda u Valladolidu: Real stigao na tri boda od vodeće momčadi lige, gradskog suparnika Atletica

20. veljače 2021. - 23:00

Subotnjom pobjedom 1-0 (1-0) ostvarenom na gostovanju kod Valladolida, nogometaši madridskog Reala došli su na tri boda od vodeće momčadi La Lige, gradskog suparnika Atletica, koji je u 24. kolu kiksao na domaćem terenu protiv Levatea.

Pogodak za vrijedna tri boda u Valladolidu postigao je brazilski veznja Casemiro u 65. minuti na ubačaj Tonija Kroosa. Casemiru je to peti pogodak u ovoj sezoni španjolskog prvenstva, čime je na drugom mjestu Realovih strijelaca.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi Zidaneove momčadi i odigrao je cijelu utakmicu.

Pogocima postignutim duboko u sučevom vremenu na kraju utakmice, nogometaši Valencije svladali su Celtu Vigo s 2-0 u dvoboju odigranom na Mestalli. Gosti su od 64. minute igrali s igračem manje, jer je Ruben Blanco dobio crveni karton...

20. travanj 2024 01:52