Strani nogometšpanjolska

Villareal nastavio pobjednički niz i stigao do petog mjesta, Valencia trećim porazom u nizu pala na skromno deseto mjesto

2. srpnja 2020. - 00:11

Nogometaši Villareala svladali su u gostima Betis s 2-0 u 33. kolu Primere i nastavili s nizom trijumfa koji ih je doveo do petog mjesta ljestvice.

Villareal su do pobjede u Sevilli odveli pogoci Gerarda Morena (6pen, 30), a Betis je u 45. minuti ostao bez isključenoga Fekira. "Žuta podmornica" je sada peta s 64 boda, samo tri boda manje od Seville, koja drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a Betis je tek 13.

U drugoj utakmici večeri Valladolid i Levante su odigrali 0-0, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade igrač domaćih Enes Unal je promašio kazneni udarac

Nogometaši Valencije doživjeli su novi poraz izgubivši kod kuće od Bilbaoa s 0-2. Valencija je prije dva dana otpustila trenera Celadesa, ali ni to nije pomoglo pa su "Šišmiši" trećim uzastopnim porazom pali čak na deseto mjest...

18. travanj 2024 07:44