Strani nogometušao na poluvremenu

Rebić strijelac u uvjerljivoj pobjedi Milana protiv Lazija, to mu je deveti pogodak sezone

5. srpnja 2020. - 01:02

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan koji je u susretu 30. kola talijanskog prvenstva iznenađujuće kao gost svladao drugoplasirani Lazio s visokih 3-0 (2-0).

Rebić, koji je odigrao drugo poluvrijeme za Milan, postigao je treći pogodak svoje momčadi u 59. minuti. Njega je odlično u domaćem kaznenom prostoru proigrao Bonaventura, a naš je napadač potom rutinski sa 10-ak metara svladao Strakoshu. Bio je to deveti pogodak Rebića u Serie A ove sezone.

Milan je poveo sretnim pogotkom Calhanoglua u 23. minuti, njegov udarac izvan kaznenog prostora pogodio je Parola, promijenio smjer i lopta je postala nedohvatljiva za Strakoshu, a na 2-0 povisio je Ibrahimović iz kaznenog udarca dosuđenog zbog igranja rukom Radua u 34. minuti.