Strani nogometdrugi paket

Prvo kolo Europa lige prošlo bez iznenađenja, favoriti su bili uvjerljivi: Milan i Lille u gostina, Villareal, Tottenham i Leicester kod kuće

22. listopada 2020. - 23:31

U susretu 1. kola H skupine Europske lige Milan je na gostovanju pobijedio Celtic sa 3-1, dok je u dvoboju iz iste skupine Lille u Pragu porazio Spartu sa 4-1. Pobjede su ostvarili i Tottenham, Leicester City, Villarreal i Braga.

Milan je bez i dalje ozlijeđenog Ante Rebića uspješno preskočio gostovanje kod Celtica. "Rossoneri" su nakon prvog poluvremena vodili 2-0 golovima Krunića (14) i Brahima Díaza (42), smanjio je Elyounoussi u 76. minuti, da bi Hauge u drugoj minuti sudačke nadoknade potvrdio tri boda za talijanski sastav.

U drugom susretu Lille je porazio prašku Spartu sa 4-1. Sjajnu predstavu pružio je trostruki strijelc Yazıcı (45, 60, 75), a među strijelce se upisao i Ikone (66). Za češki sastav, koji je od 23. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Krejčija, z...

16. travanj 2024 22:47