Prijateljski susreti diljem Europe: Iran šokirao BiH na Koševu, Englezi uvjerljivi protiv Iraca na Wembleyju

12. studenog 2020. - 23:52

Nogometaši BIH izgubili su u pripremnom dvoboju u Sarajevu od Irana s 0-2, dok je Engleska na Wembleyu slavila protiv Irske s 3-0.

Rezaei je na stadionu Koševo doveo Irance u vodstvo u 46. minuti, a konačan rezultat je postavio Ghaedi u prvoj minuti sudačke nadoknade. Novi izbornik Dušan Bajević još čeka na prvu pobjedu otkad je preuzeo BiH.

Englezi su u Londonu uvjerljivo nadigrali Irsku s 3-0 pogocima Maguirea (18), Sancha (31) i Calvert-Lewina (56pen), a bila je to prva pobjeda Engleza nad Ircima još od 1985. godine. Engleski izbornik Gareth Southgate odmarao je na ovoj utakmici Harryja Kanea, vratara Jordana Pickforda i još nekoliko standarnih igrača pred odlučujuću utakmicu Lige nacija u Belgiji u nedjelju.

U Swanseaju su Wales i SAD odigrali 0-0, kao i Mold...

19. travanj 2024 09:04