Strani nogometLIGA PRVAKA

Perišić i Brozović remizirali u Ukrajini, Sebastien Haller rekordno za povijest, Ajax gazi

28. rujna 2021. - 20:52

I nakon druge utakmice u skupini D Lige prvaka talijanski prvak Inter je bez pobjede. Nakon poraza od Reala u 2. kolu je odigrao 0-0 kod Šahtara.

Bliže pobjedi u tom susretu je bio Inter, ali domaćina ipak nije uspio slomiti. U prvom poluvremenu je bilo više prilika na obje strane, s tim da je Barella pogodio okvir vrata, Edin Džeko je promašio nemoguće, a prijetio je i Lautaro Martinez.

Drugo poluvrijeme je otvoreno šansom domaćina (Dodo) i kako se približavao kraj utakmice tako je ritam igre padao. Ipak, u samoj završnici novi udar Intera koji nije urodio plodom.

Odlično je pucao Correa, a pogodak je mogao postići i De Vrij, ali je u oba slučaja odlično reagirao domaći vratar Pjatov.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, koji je bio u udarnoj momčadi, solidno je odigr...

20. travanj 2024 17:16