Strani nogometliga prvaka

Pašalić i ekipa nisu mogli s igračem manje protiv Reala, City na korak do prolaska

24. veljače 2021. - 22:56

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su Borussiju Moenchengladbach s 2-0 u Budimpešti, a Real Madrid je s 1-0 svladao Atalantu u Bergamu, u posljednje dvije utakmice prvog kruga osmine finala Lige prvaka, koje su odigrane u srijedu.

U vrlo nadmoćnoj predstavi Manchester City su do pobjede na Puskas Areni, gdje ih je Borussia ugostila zbog epidemioloških mjera koje su na snazi u Njemačkoj, doveli Portugalac Bernardo Silva, strijelac vodećeg pogotka u 29. minuti, i Brazilac Gabriel Jesus koji je na asistenciju Silve pogodio mrežu u 65. minuti.

Uzvrat na Etihadu je na rasporedu 16. ožujka.

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Real Madrid je u Bergamu pobijedio Atalantu sa 1-0 nakon što je domaćin od 17. minute igrao s igračem manje.