Niko Kovač poražen nakon 12 utakmica, Bradarić i Bašić nisu nastupili

3. ožujka 2021. - 23:31

Vodeći trio fancuskog nogometnog prvenstva Lille, PSG i Lyon ostvarili su pobjede u susretima 28. kola Le Championnata, dok je Monaco izgubio na gostovanju kod Strasbourga upisavši prvi poraz u zadnjih 13 kola.

Lille je s dva gola Jonathana Davida u posljednjim trenucima susreta pobijedio Marseille sa 2-0. Kanadski napadač je u 90. minuti zabio za 1-0, a dvije minute kasnije potvrdio slavlje vodećeg sastava francuskog prvenstva.

Domagoj Bradarić nije nastupio za Lille, dok je Duje Ćaleta-Car odigrao cijeli susret za goste.

Prvi Lilleov pratitelj, PSG je na gostovanju pobijedio Bordeaux sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Pablo Sarabija u 20. minuti. Toma Bašić zbog ozljede nije nastupio za Bordeaux koji je upisao šesti poraz u zadnjih sedam kola.

Lyon je identičnim rezultatom kod kuć...

19. travanj 2024 07:22