Strani nogometefikasna večer

Milan, Lille i LASK napravili preokrete, još sedam klubova osiguralo prolaz u europsko proljeće Europa lige

3. prosinca 2020. - 21:44

Nogometaši Milana, Villarreala, Brage, Lillea, Tottenhama, Royal Antwerpa i Crvene zvezde osigurali su plasman u 16-inu finala Europske lige.

Milan je u susretu 5. kola H skupine na San Siru pobijedio Celtic sa 4-2, premda su gosti vodili 2-0 nakon svega 14 minuta utakmice.

Celtic je šokirao domaćine i već nakon 14 minuta vodio je 2-0 golovima Rogića (7) i Edouarda (14). Međutim, Milan se uspio brzo vratiti izjednačivši na 2-2, a strijelci su bili Calhanoglu u 24. minuti iz slobodnog udarca, a samo dvije minute kasnije Samu Castillejo je izjednačioa na 2-2.

U 50. minuti Hauge je nakon sjajnog prodora zabio za 3-2, a trijumf "Rossonera" potvrdio je Brahim Diaz u 82. minuti. Ante Rebić je za Milan igrao do 83. minute.

Preokret smo vidjeli i u drugom susretu u kojem je Lille pob...

20. travanj 2024 07:32