Strani nogometvelika borba

Fantastični Mario Pašalić zabio hat-trick: hrvatski reprezentativac razbio Bresciju, Atalanta bacila rukavicu izazova Laziju i Interu

Piše Hina, SN
14. srpnja 2020. - 23:51

Nogometaši Atalante slavili su 33. kolu talijanske Serie A kod kuće protiv Brescije s 6-2, a tri je gola zabio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Pašalić je postigao prvi gol na utakmici već u 2. minuti, Malinovsky je sjajnom loptom u prostor pronašao Vatrenog koji prizmenim udarcem s desetak metara šalje loptu u mrežu za vodstvo domaćina. Ipak, samo šest minuta kasnije Caldara je izgubio loptu, a potom ju je Torregrossa pospremio u mrežu Atalante za 1:1.

No, nije dugo trebalo Momčadi Atalante da ponovno dođe u vodstvo što se dogodilo u 25. minuti kada je za domaćine zabio De Roon. Samo tri minute kasnije vratar gostiju Andrenacci ponovno mora po loptu u mrežu kada je pogodak postigao Pašalićev asistent Malinovsky, a u 30. minuti na listi strijelaca se upis...

22. travanj 2024 14:55