Domagoj Bradarić odigrao svih 90 minuta u visokoj pobjedi Lillea nad Lorientom

22. studenog 2020. - 23:21

U posljednjem susretu 11. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je pobijedio Lorient sa 4-0 probivši se na drugu poziciju Le Championnata.

Golove za šestu pobjedu Lillea ove sezone zabili su Yusuf Yazici (29, 51), Luiz Araujo (57) i Jonathan David (90).

Hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić odigrao je cijeli susret.

U ranije odigranom susretu Lyon je na gostovanju pobijedio Angers sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Tino Kadewere u 78. minuti. Mateo Pavlović nije nastupio za Angers.

Lyon je ovom pobjedom skočio sa sedmog na drugo mjesto sa 20 bodova, četiri manje od lidera PSG-a.

U "ljepotici kola" Montpellier je pobijedio Strasbourg sa 4-3, a čak šest golova je palo u prvom poluvremenu.

Za domaći sastav zabili su Mendes (8), Delort (13, 31) i Laborde (68), a za goste Lala (22...

18. travanj 2024 13:06