Strani nogometšok u torinu

Depay ‘panenkom‘ srušio Juventus i zapečatio Sarrijevu sudbinu: ‘staroj dami‘ nisu pomogla ni dva Ronaldova gola

7. kolovoza 2020. - 23:22

Nogometaši Lyona plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka iako su u uzvratnoj utakmici u Torinu izgubili od Juventusa s 2-1 (1-1). U prvoj utakmici odigranoj u Lyonu još 26. veljače Francuzi su slavili s 1-0 i prošli zahvaljujući golu u gostima.

Francuski Lyon izbacio je Juventus Maurizija Sarrija, čija je trenerska sudbina zapečaćena ispadanjem iz Lige prvaka. Lyon je sačuvao prednost iz prve utakmice, a ključnim se pokazao pogodak Depaya već u 12. minuti. Ronaldo je postigao dva gola, ali Lyon se pokazao u Torinu kao organiziranija ekipa.

Iako su zadnjih pet mjeseci odigrali tek jednu natjecateljsku utakmicu, Francuzi su počeli hrabro i u 12. minuti došli do vrijednog gola u gostima. Bentancur je srušio Aouara, a sudac Zwayer uz pomoć VAR-a dosudio penal, iz kojeg je Nizoz...

23. travanj 2024 15:49