Bayer demolirao ‘fenjeraša‘ Greuther Furth, Čeh Patrick Schick zabio zadnja četiri gola na utakmici

4. prosinca 2021. - 19:46

Nogometaši Hoffenheima slavili su u 14. kolu Bundeslige s 3-2 doma protiv Eintrachta i probili se na četvrto  mjesto.

Hoffenheim je loše započeo utakmicu i Borre je 15. minuti doveo goste u vodstvo, da bi domaćini do 59. minute zabili čak tri gola i osigurali pobjedu.

Andrej Kramarić je za domaće ušao u igru u 73. minuti, dok je Kristijan Jakić izašao iz igre u 68. minuti za goste.

Bayer je u Leverkusenu s čak 7-1 pobijedio "fenjeraša" Greuther Furtha, koji je nakon 14 kola na samo jednom bodu i trebat će mu čudo da se spasi.

Za "apotekare" je Čeh Patrick Schick zabio zadnja četiri gola na utakmici.

Mainz je kod kuće razbio Wolfsburg s 3-0, Bochum je slavio kod Ausgsburga s 3-2, dok su Arminia i Koeln igrali 1-1.

25. travanj 2024 02:12