Strani nogometisto odstojanje

Atalanta uz puno muke svladala Sampdoriju: Roma i Napoli pobjedama preskočili Milan u borbi za Europu

9. srpnja 2020. - 00:05

U 31. kolu Talijanske lige pobjede su ubilježili Roma i Atalanta, dok je Torino slavio protiv pretposljednje Brescie s 3-1 i pobjegao s dna.

Atalanta je uz puno muke u Bergamu slavila protiv Sampdorije s 2-0 i probila se ispred Intera na treću poziciju koja vodi u Ligu prvaka. Toloi (75) i Muriel (85) donijeli su u završnici trijumf Atalanti, a Mario Pašalić igrao je za domaćine do 70. minute.

Roma je na svom Olimpicu, također uz puno muke, došla do pobjede nad Parmom (2-1), a pobjednički gol postigao je Veretout u 57. minuti. Roma se trijumfom probila na peto mjesto s istim brojem bodova kao i Napoli (51), dok je Milan, unatoč senzacionalnoj pobjedi nad Juveom u utorak, pao na sedmo mjesto.

Nogometaši Napolija svladali su u 31. kolu Talijanske lige u gostima Genou s 2-1...

19. travanj 2024 19:01