Alaves prokockao prednost od dva zgoditka: Betis je u pola sata preokrenuo rezultat i ostao u utrci za plasman u Ligu prvaka

8. ožujka 2021. - 23:45

U posljednjem susretu 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Betis je pobijedio Deportivo Alaves sa 3-2 nakon što su gosti do 60. minute vodili sa 2-0.

Jedan od davljenika Primere sjajno je ušao u susret i Alaves je već nakon 24 minute vodio 2-0 golovoima Joselua (12) i Edgara Mendez (24).

Gosti su držali uvjerljivo vodstvo do 61. minute kada je Borja Iglesias iz jedanaesterca smanjio na 1-2. Joaquín je u 81. izjednačio, a Iglesias u 88. svojim drugim golom na utakmici okrenuo rezultat.

Betis je ostao šesti sa 42 boda, šest manje od Seville koja drži četvrtu poziciju, zadnju koja vodi u Ligu prvaka. Između njih je Real Sociedad sa 45 bodova.

Alaves je ostao u zoni ispadanja na 19. poziciji sa 22 boda.

23. travanj 2024 13:09