Rukometprvenstvo

Splićanke gurnule Sinjanke u ponor, Dalmatinka protiv Koke pobijedila treći put u nizu

Piše V. B., B. K.
8. ožujka 2021. - 07:59

U povratničkoj utakmici nakon prisilne pauze zbog Covida-19 rukometašice Splita 2010 pobijedile su na Gripama Sinj i napravile dobar dio posla u kontekstu ostanka u ligi, dok su gošće pale u još dublji ponor i vjerojatno više ni same ne vjeruju da će i najesen igrati Prvu ligu.

U šestoj minuti već je bilo 4:0 za domaći sastav, Sinj se potom malo oporavio, no cijelim tijekom susreta Split je kontrolirao rezultat. Na odmoru su Sinjanke još koliko-toliko bile u igri pri zaostatku 17:14, no serijom pet uzastopnih golova na početku drugog poluvremena (uz dva obranjena sedmerca Ivone Stilinović u tom razdoblju) Split je prelomio susret.

Prvo ime susreta bila je Klara Rubić s realizacijom 7/8 uz golove izvana, iz prodora, iz kontri… Standardno dobra bila je i Justina Stojanov sa...

25. travanj 2024 08:33