Rukometsp u egiptu

Nakon lošeg prvog poluvremena, Hrvatska dopustila samo devet golova Angoli u drugom dijelu i upisala uvjerljivu pobjedu

Piše PSD
17. siječnja 2021. - 19:28

Hrvatska je u svom drugom susretu prvog kruga Svjetskog prvenstva u Egiptu došla do pobjede nad Angolom.

Červarovi izabranici loše su ušli u utakmicu te su se cijelo prvo poluvrijeme mučili. Hrvatska je na odmor otišla s minimalnom prednosti 12:11, a tek je sredinom drugog dijela uspjela doći do značajnije prednosti koju je do kraja samo povećavala.

Ovom pobjedom Hrvatska je došla na drugo mjesto skupine C, a vodeći je Katar koji je ranije danas pobijedio Japan i koji ima stopostotni učinak.

Upravo je Katar sljedeći protivnik Hrvatske, a utakmica je na rasporedu u utorak (19.01.) s početkom u 18 sati.

Tijek susreta

60` Utakmica je završila rezultatom 28:20. Igračem utakmice proglašen je Ivan Pešić.

57` Červarova momčad ima osam golova prednost...

20. travanj 2024 15:22