Ostalofutsal

Glatka pobjeda Omišana u Sesvetama, nakon tri kola jedini su sa stopostotnim učinkom

19. listopada 2020. - 10:47

Još jednom sjajnom predstavom Olmissum je uzeo bodove i poslije tri kola prvenstva Hrvatske u futsalu jedina je momčad sa stopostotnim učinkom. Aktualni se prvak u Sesvetama revanširao Alumnusu za poraz prije tri mjeseca pobijedivši ga glatkih 5:1.

Prvijencem u dresu omiškog sastava domaćina je načeo Kristijan Postružin, nakon kojeg su Kustura i Juretić do poluvremena povisili na komfornih 3:0. Andrijašević je početkom nastavka nakratko vratio neizvjesnost koju su u 28. minuti uklonili Perišić i Jurić za konačnih 5:1.

U sljedećem kolu Olmissum na svom Ribnjaku dočekuje Novo Vrijeme Apfel u reprizi ovoljetnog finala, no prije toga ide u Dubrovnik gdje večeras igra utakmicu osmine finala Hrvatskog kupa protiv Squarea.

20. travanj 2024 17:09