OstaloPlivanje

Posljednji Grand prix miting sezone: Šibenčanima pet medalja na 'Zlatnom medvjedu'

Piše šibenski.hr
16. srpnja 2019. - 10:25

Minulog vikenda u Zagrebu je održan i posljednji Grand Prix miting ove sezone- Zlatni medvjed 2019. Na zagrebačkim Sveticama okupilo se više od 250 plivača iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Češke, Njemačke, Poljske i Estonije. Plivači 'Šibenika' ostvarili su zapažene uspjehe i na ovom natjecanju. U apsolutnoj konkurenciji osvojili su ukupno pet medalja.

Robert Vukičević je bio najbrži na 100 slobodno i 200 leptir dok je u utrci na 100 leptir bio brončani. Marija Kardum je također osvojila brončanu medalju u zanimljivoj utrci na 400 mješovito isplivavši svoj osobni rekord. U istoj disciplini Toni Slavica je doplivao do srebrne medalje.

- I ostale plivačice, Marta Leković, Bruna Lokas, Emma Curavić, Anamarija Vukičević, otplivale su dobre trke s barem jednim nastupom u A finalu- kazao je Dino Tepić iz PK 'Šibenik'.

24. travanj 2024 18:57