NogometNogomet

Šibenik remizirao u prijateljskoj utakmici s mostarskim Zrinjskim: 'Narančasti' prokockali dva gola prednosti koje im je donio Antunović

Piše šibenski.hr
16. studenog 2019. - 19:08

Nogometaši Šibenika odigrali su 2:2 s mostarskim Zrinjskim u prijateljskoj utakmici u Međugorju. 'Narančasti' su protiv BiH premijerligaša vodili 2:0 golovima Ivana Antunovića (48. i 51. minuta).

No, petoplasirana momčad najvišeg nogometnog razreda u Bosni i Hercegovini smanjila je u 59. minuti pogotkom Ćurjurića, da bi izjednačila preko Pezera u 90. minuti.

Šibenčani se prvenstvenom obvezama vraćaju u subotu, 23. studenoga kada će na Šubićevcu ugostiti zagrebačku Dubravu. Utakmica između Šibenika i novog drugoligaša kojeg vodi nekadašni trener 'narančastih' Krešimir Sunara počinje u 13,30 sati.

Zrinjski: Brkić (od 46. Soldo), Kadušić, Rugašević (od 46. Barišić), Gojković, Barbarić, Rustemović (od 46. Čirjak), Čurjurić (od 60. Peter), Zlomislić (od 60. Uche), Mandić, Tičinović (od 60. Šovšić), Kunić (od 46. Lendrić).
Šibenik: Rogić, Blaić, Pandža, Juričić, Rak, Musa, Barišić, Celić, Grdić, Laća, Ćurić (još su igrali Labrović, Antunović, Kukec, Bulat, Vukorepa, Radomirović).

20. travanj 2024 17:37