NogometNogomet

Slavlje Šibenčana u Stanovima: Kukec i Musa presudili Zadranima (FOTO)

Piše Šibenski.hr
2. rujna 2018. - 10:31

Nogometaši Šibenika pobijedili su Zadar 2:0 (1:0) na gostovanju u Stanovima. Do prve pobjede u novoj sezoni, "narančasti" su došli golovima Kukeca u 28. i Muse u 90. minuti.

Poveli su gosti u prvom poluvremenu kada je Antunović iskoristio grešku vratara Zadra, ukrao mu loptu, servirao Kukecu koji mirno pogađa mrežu.

Mogli su Šibenčani već u prvih 45 minuta osigurati pobjedu, no nisu iskoristili nekoliko zrelih protunapada. Stoga su šibenski navijači morali strepiti za pobjedu sve do zadnjih trenutaka utakmice.

Slavlje Šibenčana moglo je započeti nakon što je Nigerijac Musa u 90. minuti pogodio mrežu Zadrana na asistenciju Kukeca. Prije toga je udarac Fuština odbio vratar Zadra.

Za Šibenik su igrali: Rogić, Blaić, Vukorepa, Pandža, Šare, Bulat, Celić, Kukec, Antunović (od 62. Maleš), Okechukwu (od 89. Fuštin), Prince (od 81. Musa).

Iduću utakmicu Šibenik igra u subotu 8. rujna kada na Šubićevcu dočekuje Međimurje koje je u prva dva kola zabilježilo dvije pobjede.

20. travanj 2024 08:48