NogometSesvete su crna mačka

"Narančasti" se ovog proljeća loše osjećaju u gostima; Izvan Šubićevca od mogućih 18 osvojili samo jedan bod

20. travnja 2018. - 21:30

Sesvete- Šibenik 3:2 (2:0)
SESVETE- Igralište sv. Josip Radnik. Gledatelja 300. Sudac: Marko Cestarić (Sisak). Strijelci: 1:0 Maloča (21.) , 2:0 Tolić (25.), 2:1 Banić (50.), 3:1 Jelić (62.), 3:2 Maleš (89.). Najbolji igrač: Marko Tolić (Sesvete).
Sesvete: Filipović, Jelić, Maloča, Mamut, Tolić, Kolega (od 46. Dago), Mikulić, Drmić, Ćosić, Markota (od 79. Jovičević), Petanjek (od 69. Brezina).
Šibenik: Žitnjak, I. Stanić, Vukorepa, Šare, Musa, Roca, Bulat, Prince (od 46. Španja), Kukec, Okechukwu (od 66. Maleš), Brekalo (od 46. Banić).

Nogometaši Šibenika nikako da spoje dvije pobjede za redom. Umjesto ulaska u pozitivan niz, u Sesvetama su zabilježili još jedan poraz u gostima ovog proljeća. "Narančasti" se loše osjećaju kada prijeđu Šibenski most, pa su na šest gostovanja u drugom dijelu sezone uspjeli osvojiti samo jedan bod.

U Sesvetama su u nokdaunu završili u samo pet minuta prvog poluvremena. Nadu u preokret donio je pogotkom mladi Stipan Banić, netom što je ušao u igru, na asistenciju još mlađeg Marka Bulata. Vodstvo domaćina podebljao je Jelić u 62. minuti pogotkom nakon udarca iz kuta.

Smanjio je u završnici Josip Maleš, još jedan igrač koji je ušao s klupe. Međutim, premalo vremena je ostalo za izjednačenje gostiju. Tako se još jednom pokazalo da su Sesvete crna mačka za Šibenik.

U idućem kolu, koje je na rasporedu u subotu 28. travnja Šibenik će na Šubićevcu ugostiti Hrvatski dragovoljac.

24. travanj 2024 20:14