Mali nogomet Super važna tri boda: Crnica upisala prvu pobjedu protiv Zagoraca

Mali nogomet

Prije početka same utakmice održana je minuta šutnje su preminulu suprugu dugogodišnjeg istaknutog klupskog člana Dragana Mišića. Utakmica je počela sjajno da domaće sjajnim pogotkom Protege već u 22. sekundi utakmice. Nakon nepune dvije minute Vuković zabija za 2:0. Crnica zatim poklanja "inditekt" gostima koji jednostavno zabijaju za smanjenje rezultata 2:1. Prednost od dva zgoditka odmah je vratio Vukičević zabivši efektno za 3:1.

Umjesto da se rezultatski odvoji Crnica u 8. minuti još jednom velikodušno daruje i Gamilec zabija za 3:2. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao iako su gosti imali i izrazitije prigode. Početak drugog poluvremena protekao je mirno, a onda u 23.minuti sjajna uigrana akcija Crnice koju u pogodak pretvara kapetan Dragan Vuković.

Nakon pogotka Vukovića pomalo nevjerojatno je da se ništa bitnoga nije dogodilo do kraja utakmice. Crnica je uspjela obraniti svoju mrežu i na kraju teško, ali zasluženo proslaviti prvu prvenstvenu pobjedu u ovoj sezoni.

MNK CRNICA - MNK JESENJE - 4:2 (3:2)

Prva HMNL - 4.kolo

S.D. Baldekin; gledatelja: 300

Subota, 27.10.2018. u 20:30 sati

Suci: Josip Dujmić (Rijeka), Sendi Soldatić (Potpićan), Stjepan Lukin (Krk), Sanja Lončarić (Rijeka)

Delegat: Vladimir Romić (Otočac)

MNK CRNICA: Mišković, Škugor N., Protega, Vuković(kap), Radić, Radaj, Marčić, Vukičević, Škugor I., Jelovčić B., Perić; trener: Mladen Perica Štrla

MNK JESENJE: Končevski, Cvilko, Presečki(kap.), Rumbak, Puljek, Kovačec, Janžek, Gamilec, Strabić; trener: Branko Digula

Strijelci: 1:0 Protega 1', 2:0 Vuković 2', 2:1 Gamilec 5', 3:1 Vukičević 5', 3:2 Gamilec 8', 4:2 Vuković 23',