Crnica u dramatičnom dalmatinskom derbiju izvukla bod; Vukičević izjednačnio u zadnjoj minuti

14. listopada 2018. - 01:13

Malnogometaši Crnice kao da ne mogu bez drame ove sezone. Već u prva dva kola odigrali su dvije "infarktne" utakmice. Nakon što su u prvom kolu izgubili 5:4 kod prvaka makaraskog Novog vremena, u drugom kolu su igrali još jedan dalmatinski derbi. Na Baldekinu su ugostili starog rivala Vrgorca i odigrali 4:4.

Vrgorčani su čak četiri puta vodili, no Šibenčani su se svaki put vraćali. Konačni rezultat postavio je Josip Vukičević golom u 40. minuti. Prije toga je mrežu Vrgorčana dvaput pogađao Saša Subotić, igrač koji je ovog ljeta dres Vrgorca zamijenio onim Crnice. Strijelac za momčad trenera Mladena Perice Štrle bio je i Niko Škugor.

Za Crnicu su igrali: Mišković, Subotić, Protega, Vuković (kap.) Radić, Radaj, Marčić, Vukičević, Škugor N., Škugor I.

Ždrijeb baš ne mazi Šibenčane, pa u idućem golu gostuju u Zagrebu kod Futsal Dinama. Ta utakmica na rasporedu je u petak u 19 sati. Dobra vijest za Crnicu glasi da će im se u Zagrebu vratiti Perić koji je protiv Vrgorca odradio kaznu zbog crvenog kartona kojeg je dobio u Makarskoj.

23. travanj 2024 19:13