Nakon furioznog prvog poluvremena, Šibenčani se spašavali u drugom

Piše Izvor MNK Crnica
4. ožujka 2017. - 10:47

MNK DUBA KONAVOSKA - MNK CRNICA ŠIBENIK - 5:6 (1:5)
Strijelci: 0:1 Žumberac (2)., 0:2 Perišić (4), 1:2 Ševo (4), 1:3 Radman (11), 1:4 Mijat (12), 1:5 Vukičević (12)., 2:5 Ševo (23), 3:5 Kalauz (29), 4:5 Dadić (34), 4:6 Šamija (39), 5:6 Ševo (40).
MNK DUBA KONAVOSKA: Biočić, Kalauz, Dadić, Ševo, Nađ, Grgurević, Perić, Milković, Čupić, Kordić, Šandrk, Bogdanović, Tomić;
MNK CRNICA: Mihaljević, Radaj, Vukičević, Žumberac, Radman, Pavić, Mijat, Vuković, Perišić, Šamija; Trener: Robertino Jelovčić

Iz ove utakmice Crnica će samo pamtiti tri velika bona. Nakon fantastičnog prvog poluvremena u kojem je momčad Crnice dominirala i u prvih dvanaest minuta postigla čak pet pogodaka te s 1:5 otišla na odmor uslijedilo je loše drugo poluvrijeme u kojem je šibenska momčad imala i dozu sreće. Bilo kako bilo pobjedi se ne gleda u zube i preostaje nam samo čestitati treneru i igračima. U sljedećem kolu momčad Robertina Jelovčića gostuje u Murteru.

20. travanj 2024 16:13