Spursi iznenadili aktualne prvake, Netsi pobijedili vodeći sastav lige

8. siječnja 2021. - 08:50

Košarkaši Aan Antonio Spursa iznenadili su aktualne NBA prvake Los Angeles Lakerse svladavši ih kao gosti sa 118-109.

Uoči posljednjih 12 minuta prednost Spursa iznosila je samo 91-89, no tri i pol minute prije isteka vremena gosti iz Teksasa su poveli sa 114-100 te je pitanje pobjednika bilo odlučeno. Bila je ovo već treća utakmica Lakersa i Spursa u posljednjih devet dana, a Spursi su napokon nadigrali prvake koji su dobili prva dva ogleda.

Najbolji u redovima Spursa, kojima je ovo bila druga uzastopna pobjeda kojom su stigli na 50-postotni omjer od 4-4, bio je LaMarcus Aldridge sa 28 koševa, a odlične suradnike imao je u DeMaru DeRozanu koji je ubacio 19 te Dejounteu Murrayju koji je postigao 18 pogodaka. Lakersima je tako prekinut niz od četiri uzastopne pobjede usprkos odlično...

24. travanj 2024 08:23