Košarkaregionalna liga

Novogodišnje čudo na Gripama nije se dogodilo: Partizan ostaje jedan od rijetkih koje Splićani još nisu pobijedili ni u 11. pokušaju

Piše Vedran Babić, Frane Vulas
3. siječnja 2021. - 19:45

Novogodišnje čudo na Gripama nije se dogodilo. Split je protiv Partizana doživio još jedan poraz u ABA Ligi pa tako beogradski sastav ostaje jedan od rijetkih u regionalnom natjecanju koje Splićani još nisu pobijedili ni u 11. pokušaju.

Tko gleda samo konačan rezultat, pomislit će kako je Partizan slavio rutinski. Ali nije baš bilo tako. Istina, gosti su vodili praktički neprestano od konca prve četvrtine, ali tek su minutu i pol prije kraja slomili otpor „žutih” kada je fenomenalni Ognjen Jaramaz pogodio izdaleka za 84:74. Bila je to njegova peta trica, zaustavio se na 29 koševa.

Upravo je Jaramaz bio taj koji je pokrenuo Partizan u prvoj četvrtini i nosio ga cijelu utakmicu. Mijenjali su se na njemu čuvari, ali Jaramaz je nemilosrdno pogađao iz svih pozicija. U trećoj ...

20. travanj 2024 02:18