Košarkabravo žuti

Mile Karakaš važnom pobjedom debitirao na klupi košarkaša Splita: Imamo nevjerojatnu širinu i na tome ćemo graditi našu priču

Piše Vedran Babić
25. veljače 2021. - 21:29

Mile Karakaš pobjedom je debitirao na klupi košarkaša Splita. I to važnom pobjedom nad Goricom u kontekstu hvatanja što bolje pozicije pred doigravanje HT Premijer lige. Na kraju je ispalo uvjerljivije nego što se možda nadao.

Iako je postojao opravdan strah da bi Split mogao patiti zbog umora svojih reprezentativaca koji su se tek vratili u klupski ritam, kao što je bio slučaj prošli put, to se barem u ovom susretu nije dogodilo.

U prvoj četvrtini Split se još tražio, čak je i dobrim dijelom druge bilo neizvjesno (39:37 u 18. minuti), da bi u naredne tri minute serijom 16:4 domaćin učinio velik korak prema pobjedi. Trica Lukovića u uvodu drugog poluvremena odvela je Split na 55:41.

Dok je i Goricu išla trica, bila je opasna i upravo se tim oružjem približila na minus šest...

19. travanj 2024 23:15