NBA liga Odlična partija Šibenčanina: "Double- double" Darija Šarića u porazu Minnesote

NBA liga

Košarkaši Minnesote poraženi su na gostovanju u Phoenixu sa 107-99, a Dario Šarić je bio u startnoj postavi Timberwolvesa te za 35 minuta na parketu ubacio 15 koševa uz 11 skokova i dvije asistencije.

Los Angeles Lakersi su došli do uvjerljive pobjede 128-100 na gostovanju kod Charlottea, gdje je Ivica Zubac za pobjednike odigrao 11 i pol minuta te za to vrijeme ubacio šest koševa uz jedan skok.

NBA rezultati, 15.12. Phoenix - Minnesota 107 - 99 (D. Šarić 34:56 min, 15 k, šut 6/12, 11 s, 2 a) Charlotte - LA Lakers 100 - 128 (I. Zubac 11:35 min, 6 k, šut 3/4, 1 s) Oklahoma City - LA Clippers 110-104 San Antonio - Chicago 93-98 Memphis - Houston 97-105 Detroit - Boston 113-104 Orlando - Utah 96-89