Šibenkama zapela Trešnjevka u grlu

Piše Borislav JURAS
ANTE BARANIĆ/HANZA MEDIA
8. prosinca 2016. - 13:32

"Planirani“ poraz su košarkašice Šibenika doživjele u zagrebačkome Domu sportova. U 9. kolu A-1 lige, nadmašila ih je domaća Trešnjevka sa 92:69 (23:14, 29:18, 20:21, 20:16). Kao i više puta ove sezone, obrana je bila prilično propusna, primivši više od 50 poena u prvih 20 minuta. Ipak, trenerica Linda Antić-Borak je pronašla i neke razloge za zadovoljstvo u ovome porazu, posebice u drugome poluvremenu, kad je njezin sastav uspio rezultatski parirati favoriziranim suparnicama.
Dres Šibenika su nosile: Cigić (12), A. Mišura, Mrdalj (6), Strize (13), Pavičić (4), Periša (19), Rončević, K. Ivančević (11), I. Mišura, A. Ivančević, Borič (4) i Dujić.
S tri pobjede i pet poraza, sastav Šibenika je osmi u poretku A-1 lige. Četvrtu pobjedu sezone će tražiti u subotu, kad na Baldekin stiže sastav iz susjedstva, Split (dvorana na Baldekinu, početak u 20 sati).