Košarkaprvenstveni dvoboj

Alkar se držao dobrih pet minuta: sve ostalo otišlo je na stranu daleko bolje Cibone

14. listopada 2020. - 20:34
Luka Gerlanc/Cropix

Utakmica u Sinju "trajala" je svega nekoliko minuta, točnije njih pet, jer sve ostalo otišlo je na stranu daleko bolje Cibone. Od rezultata 9:10, Cibona je odjurila brzinom svjetlosti i doslovno se poigravala s nedoraslim protivnikom, čime je barem donekle izliječila frustracije koje su joj na isti način u ABA ligi "nabili" Zvezda i Mornar.

Razlika se u većem dijelu susreta "motala" oko 35 koševa, a iz toga je jasno da nikakve zanimljivosti tu nije bilo, baš kao ni publike koja još uvijek ima zabranu dolaska u dvorane. Iskreno, nisu imali niti što vidjeti ovog puta, barem ne od strane njihovih ljubimaca. Alkaru sada slijedi gostovanje u Gorici, a potom i domaći ogled sa Šibenkom koji će mu biti daleko najvažniji susret ove polusezone.