Hajdukvažna pobjeda

Lakše se diše na Poljudu: Caktaš je spasio Bijele, tko zna koji put. Kapetane, svaka čast!

25. studenog 2020. - 09:09

Već smo bili spremni napisati kako je Hajduk nakon koraka naprijed u Koprivnici napravio korak natrag prosutim bodovima protiv Lokomotive, a onda se ukazao Mijo Caktaš.

Kapetan je spasio „bile”, tko zna koji put. Njegov je gol u 90. minuti donio treneru Bori Primorcu i Hajduku drugu uzastopnu pobjedu i stabilizirao bijeli brod koji je do prije četiri dana bio opasno nagnut.

Izgledalo je kako će se ponoviti lipanjski ogled u Kranjčevićevoj kad je Hajduk odigrao odlično prvo poluvrijeme i vodio 2:0 (a trebao je i više), pa je u nastavku Lokomotiva preokrenula na 3:2. Malo je nedostajalo da i ovaj put Hajduk bude kažnjen za promašaje jer je opet mogao riješiti pitanje pobjednika u prvom poluvremenu.

Iako je zaigrao povučenije nego inače (Jradi je bio ofenzivniji), Caktaš je bio...

18. travanj 2024 20:24