Hajdukrapsodija na poljudu

Kadeti Hajduka s uvjerljivih 5:0 ‘razbili‘ vršnjake iz Osijeka

Piše PSD
13. travnja 2021. - 17:37

Dominantnu pobjedu ostvarili su Hajdukovi kadeti protiv Osijeka na Poljudu u 18. kolu Prve HNL. S visokih i uvjerljivih 5:0 slavila je momčad trenera Mislava Karoglana u utakmici punoj ritma te s pregršt dobrih prilika pred vratima gostiju, piše hajduk.hr.

Krenuli su Bijeli od samog početka furiozno, već u prvih deset minuta vidjeli smo dvije dobre situacije pred osječkim vratima, međutim trenutno trećeplasirana momačad prvenstva uspjela se obraniti.

U početnoj fazi utakmice najbolju šansu imao je Mate Antunović koji je skrenuo loptu nakon ubačaja Marka Capana, međutim prošlo je to tik uz vanjski dio vratnice. Pet minuta kasnije u prilici su nakon još jednog ubačaja Rokas Pukstas i Jere Vrcić, ali gosti uspijevaju blokirati njihove udarce s desetak metara.