HajdukSlavlje na poljudu

Livaja dovoljan da se slomi otpor Gorice: Hajduk slavio u zaostalom prvenstvenom dvoboju i približio se Dinamu

Piše R.R.
26. listopada 2022. - 17:38

U zaostalom dvoboju 4. kola HNL nogometaši Hajduka na Poljudu su pobijedili Goricu 3-1 (1-1) uz dva pogotka prvog strijelca lige Marka Livaje koji je time došao do deset ligaških golova.

Prvi pogodak Livaja je zabio u 2. minuti, a potom iz jedanaesterca u 59. za tadašnjih 2-1. Splitsku pobjedu je potvrdio Chidozie Awaziem u 72. minuti, dok je jedini strijelac za goste bio Tyrese Francois u 9. minuti.

Hajduk je imao savršeno otvaranje utakmice. Poveo je već u 2. minuti, ali mnogo toga je u svemu napravio gostujući igrač Jovičić koji je grubo pogriješio, a poklon je iskoristio najbolji prvoligaški strijelac Marko Livaja koji je zabio za 1-0.

No, Splićani nisu ostali dužni te su darovima uzvratili suparniku. Splitska obrana u 9. minuti je zbunjeno reagirala u više navrata, a brzi ...

19. travanj 2024 22:43