Šibenik odigrao neriješeno na gostovanju u Koprivnici: Jakoliš zabio za vodstvo, Slaven Belupo izjednačio u finišu utakmice

7. kolovoza 2021. - 20:54

U prvoj utakmici 4. kola Prve HNL Slaven Belupo i Šibenik su u subotu u Koprivnici na stadionu Ivan Kušek Apaš odigrali neriješeno 1-1.

Poveo je Šibenik u 33. minuti pogotkom Jakoliša, a izjednačujući gol zabija za domaću momčad Monjac u 88. minuti.

U 15. minuti izvrsna prilika za Šibenik, Bosec je spustio loptu Ivanu Deliću i on gađa, ali ravno u glavu domaćeg vratara Čovića. Pet minuta kasnije Slaven uzvraća preko Bogojevića, ali brani Rogić bez većih poteškoća.

No, od 33. minute Šibenik vodi nakon ubačaja Batarela s desne strane na drugu vratnicu gdje se najbolje snašao Jakoliš koji zabija glavom.

Slaven ima priliku za izjednačenje u 36. minuti, Zvonarek je prošao po desnoj strani i dodao Knollu koji ona šalje preslab udarac prema Rogiću koji brani.