Rijeka slavila na gostovanju u Koprivnici: Krstanović zabio autogol, domaćini nisu iskoristili penal za izjednačenje

27. studenog 2021. - 18:58

Nogometaši Rijeke u susretu su 17. kola Prve HNL kao gosti u Koprivnici svladali Slaven Belupo sa 2-1 (0-0).

Gosti su poveli 2-0 autogolom Ivana Krstanovića (51-ag) i Golom Josipa Drmića (70), a jedini pogodak za domaće postigao je Mihail Caimacov (74).

Rijeka je oba pogotka postigla nakon ubacivanja Murića s desne strane, u 51. minuti Murić je izveo korner, a na loptu su krenuli Smolčić nogom i Krstanović glavom. Njom je na kraju ipak igrao iskusni napadač Slavena te pogodio suprotni kut zatečenog Čovića.

Kod drugog pogotka Murić se driblingom izborio za prostor za ubačaj, a na prvoj vratnici Drmić je utrčao ispred svog čuvara i glavom postigao svoj već 13. prvenstveni pogodak ove sezone.

Najljepši potez utakmice izveo je ipak domaći veznjak Caimacov koji je u 74. minuti...

19. travanj 2024 17:55