Nogometaši Slaven Belupa pobijedili Lokomotivu

17. prosinca 2021. - 21:37

Na otvaranju 20. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Lokomotivu s 2-1.

Pogotke su za Slaven postigli Ivan Krstanović (45+2) i Mario Marina (78). dok je za Lokomotivu zabio Marko Dabro (48).

Domaći su bolje započeli susret i već u 9. minuti Zapata je zatresao gredu. No, na gol se moralo čekati na sudaćku nadolnadu prvog dijela kada je nakon udarca Zapate lopta pogodila u ruku Soldu. Ivan Krstanović je bio precizan s bijele točke.

Lokomotiva je izjednačila već u trećoj minuti nastavka, a strijelac je bio Dabro, koji je iz poluvoleja s ruba kaznenog prostora pogodio mrežu.

U 78.minuti Slaven dolazi do novoga vodstva koje im je omogućila loša intervencija gostujućeg vratara Santinija koji je ispustio loptu, a potom obrana Zagrepčana ne uspijeva očist...

19. travanj 2024 20:53